Sofistikované podnikové informační systémy na míru pro následující obory:

obchodní společnosti

veřejná správa

příspěvkové organizace

služby

účetní poradenské

finanční instituce

pojišťovny

výrobní firmy

univerzální řešení

doprava

logistika

IT

Kariéra

Hledáme:

Konzultant/ka ERP systému RIS pro oblast účetnictví

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni

Vaším úkolem bude:
poskytovat konzultace a servisní podporu uživatelům systému RIS,
školit uživatele systému RIS v obsluze jednotlivých funkcí,
testovat nové resp. upravené funkce systému RIS,
spolupracovat při navrhování úprav a nových funkcí systému RIS,
zavádět systém RIS u zákazníků

Požadujeme:
SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru,
dobrou znalost účetnictví a související legislativy,
znalost ekonomických a obchodních postupů,
dobrou uživatelskou znalost práce na PC,
dobré komunikační a prezentační schopnosti,
pozitivní přístup k práci, pečlivost, samostatnost a spolehlivost.

Výhodou:
znalost jazyka SQL,
řidičské oprávnění skupiny B.

Nabízíme:
časovou flexibilitu formou pružné pracovní doby,
možnost dohody o délce pracovního úvazku,
odpovídající ohodnocení,
možnosti získat zajímavé zkušenosti z oblasti ERP systémů,
dobrou referenci a praxi,
příjemný kolektiv, zázemí dobře zavedené a rostoucí IT společnosti.

Nástup: dle dohody

V případě zájmu o spolupráci a adekvátní nabídky pracovních zkušeností a znalostí nás však kontaktujte na uvedených kontaktech.

Hot-line

274 810 520
hotline@saul.cz

Co je dobré vědět?

školení/termíny

kariéra

plánované akce

Další postup

kontaktní formulář