Nezobrazuje se Vám tento e-mail správně? Zde si ho můžete prohlédnout ve webové podobě.
20 let zkušeností
ZKUŠENOSTÍ
Efektivní nový směr moderní společnosti
Dokonalé rozhodování vaší společnosti
Pro více informací klikněte zde.
INFOMAIL LÉTO 2014
Vážení uživatelé, obchodní přátelé, partneři.

Dostává se Vám do rukou nové číslo našeho pravidelného Saul IS InfoMailu, tj. léto 2014. Naleznete v něm spoustu novinek a informací, které můžete brzy očekávat. Jsme rádi, že využíváte naše řešení a služby. Vážíme si naší vzájemné spolupráce! Přejeme Vám krásné léto.

Váš tým Saul IS.
Novinky v RIS a TOP-RIS Novinky v RIS

Byla uvolněna nová verze systému RIS 7.65. Uživatelé, kteří si platí servisní služby, si jí mohou bezplatně stahovat na FTP serveru nebo přes klientskou zónu na našich webových stránkách.

Novinky v TOP-RIS

Během června se chystáme uvolnit verzi s označením 9.5, ve které již bude možné bez omezení pracovat se soubory (tj. otevírat a ukládat) v nových formátech (xlsx, xlsm apod.). Dále jsme vyřešili pomalé zpracování účetních a vlastních výkazů pro Office2013. Přímé odeslání sestav e-mailem ve formátech XL* a PDF pomocí Outlooku, či SMTP serveru. Rozšíření o další způsob importu dat, a to pomocí nativního driveru (zatím pouze pro databázové platformy Oracle a MSSQL).
JSTE NOVÁ AMBICIÓZNÍ SPOLEČNOST NA TRHU? 
JSTE NOVÁ AMBICIÓZNÍ SPOLEČNOST NA TRHU?

Klíčem k dosažení lepších výsledků jsou správně nastavené a bezchybně fungující procesy … Jak? Přečtěte si zde.
OPTIMALIZACE OBCHODNÍCH A LOGISTICKÝCH PROCESŮ OPTIMALIZACE OBCHODNÍCH A LOGISTICKÝCH PROCESŮ

Pro obchodní | distribuční | logistické společnosti.

Potýkáte se s vysokými skladovými zásobami? Máte nedostatečný přehled o pohybu a umístění zboží? Specializujeme se na praktický přínos a využitelnost informačních systémů pro plánování a řízení podnikových procesů a zdrojů.
Klíčem je provedení ROI analýzy BEZ NÁROKŮ NA VAŠE INTERNÍ NÁKLADY …
PROVĚŘENÍ EKONOMICKÝCH PROCESŮ PROVĚŘENÍ EKONOMICKÝCH PROCESŮ

Pomáháme významným společnostem z oblasti účetních, ekonomických, auditorských a poradenských služeb. Jak se odlišujeme od jiných?
POTŘEBUJETE MÍT KDYKOLIV AKTUÁLNÍ a SPRÁVNÉ INFORMACE O STAVU PODNIKU? POTŘEBUJETE MÍT KDYKOLIV AKTUÁLNÍ a SPRÁVNÉ
INFORMACE O STAVU PODNIKU?


Nová verze manažerského programu TOP-RIS 9.5 pro všechny současné i budoucí uživatele systému RIS… Více naleznete zde.
Zajímáte se o „cloud“? Jsme partneři společnosti ČMIS Zajímáte se o „cloud“? Jsme partneři společnosti ČMIS

Společnost Českomoravské informační systémy působí na trhu již 10 let. Za tuto dobu se dynamicky rozvinula ve firmu mezinárodního významu. Je lídrem v oblasti poskytování aplikačního hostingu formou SaaS (Software as a Service) s ojedinělým rozsahem uživatelské podpory a jedničkou na trhu multiuživatelských řešení počítačových učeben.

Portfolio zahrnuje veškeré služby a produkty týkající se IT oblasti - prodej či pronájem hardware, aplikační hosting, mailhosting, webhosting, virtuální privátní servery. Disponuje vlastním testovacím výpočetním střediskem – veškeré produkty jsou před uvedením na trh důkladně prověřeny jejich odborníky.
Přenechte IT správu našim odborníkům
Věnujte se klíčovým činnostem a starosti s IT správou přenechte našim odborným IT technikům. Rádi se staneme, jakož to dodavatel ERP řešení RIS, i partnerem na správu HW. Naším cílem je spokojený zákazník, kterému všechno šlape jako hodinky. V této odborné činnosti máme letité zkušenosti. Přesvědčte se a kontaktujte naše obchodní oddělení.

Obchodně-marketingové informace
Nově naimplementované subjekty:

Jesenická nemocnice, spol. s r.o. používá ekonomický informační systém RIS a manažerský informační systém TOP-RIS.

Společnost Prague International Marathon, spol. s r.o. - pořadatel seriálů běžeckých závodů v nejkrásnějších místech České republiky. Pro řízení ekonomických agend používají podnikový ekonomický informační systém RIS a manažerskou nadstavbu TOP-RIS.

Posilujeme lidské zdroje
Rozšířili jsme programátorský tým v Liberci o 2 členy.
Saul IS s.r.o. Průběžná 85, 100 00 Praha 10 | IČO 25132199 | DIČ CZ25132199

| tel: 274 813 781 |

e-mail: obchodni@saul.cz | www.saul.cz
Tento e-mail je obchodním sdělením zaslaným v souladu se zněním zák. 480/2004 Sb. Vaše adresa byla získána při komunikaci s Vámi či s Vaším kolegou nebo z veřejně dostupných zdrojů. Nechcete-li od nás dostávat tyto e-maily, zašlete zpět email s předmětem zprávy Nezasílat. Děkujeme za pochopení.