Sofistikované podnikové informační systémy na míru pro následující obory:

 

obchodní společnosti

veřejná správa

příspěvkové organizace

služby

účetní poradenské

finanční instituce

pojišťovny

 


výrobní firmy

 

univerzální řešení


doprava

logistika

 


IT


Vybíráte účetní software, ekonomický systém nebo podnikový informační systém a nevíte který vybrat?

 

V krátkém představení produktů si určitě vyberete!

 

Ze zkušenosti víme a mnohdy se setkáváme s tím, že potencionální zákazník přesně neví, jaký systém nebo software má zvolit pro své potřeby. Vždy je důležité si v první řadě uvědomit, CO a v JAKÉM ROZSAHU potřebuji zpracovávat a řídit (např. Účetnictví, Majetek, Sklady, Obchod, Výroba nebo CRM). V krátkém popisu si rozebereme, k čemu jaký systém slouží a jeho charakteristiku.

 

 

  • Živnostník / malá firma

Pro živnostníky a malé společnosti jsou vhodné účetní softwary v menším provedení. Ideálním účetním systémem je Ekonomický účetní software RIS Start, který je snadno ovladatelný a obsahuje jednu licenci základních modulů. Implementace v tomto případě zabere většinou 1-2 dny a uživatel se může plně soustředit na svou činnost.

 

 Ekonomický účetní systém RIS

 

  • Středně velká společnost

Středně velké společnosti již potřebují sofistikovanější informační systém, který se přizpůsobí jejich potřebám a činnostem. Velkou výhodou je to, že společnost má všechny podnikové agendy v jednom systému a nemusí se přepínat mezi několika softwary. Ideálním podnikovým ekonomickým systémem je RIS, který disponuje rozsáhlou funkcionalitou a zaměřuje se na specializované oborové řešení, jako např. systém pro obchodní, IT, výrobní, účetní a další společnosti, v neposlední řadě pro organizace veřejné správy. Počet licencí se pohybuje v jednotkách či desítkách a celková implementace trvá 2-3 měsíce.

 

Manažerský informační systém TOP-RIS

 

  • Velká společnost

Velká společnost s jakýmkoliv zaměřením potřebuje robustní systém třídy ERP, který zvládne zpracovávat velké množství dat. Velkou prioritou je bezpečnost řešení a mnohdy napojení na další interní systémy. Je zapotřebí si uvědomit, že do systému budou vstupovat desítky či stovky uživatelů a implementace trvá několik měsíců. Ideálním podnikovým informačním systémem je RIS, výrobním podnikovým systémem AR-RIS a manažerským informačním systémem TOP-RIS. Přesvědčte se v našich referencích.

 

 

Kontaktujte naše obchodní oddělení:

 


Hot-line

274 810 520
hotline@saul.cz

Co je dobré vědět?

školení/termíny

kariéra

plánované akce

Další postup

kontaktní formulář


  © 2012 Saul.cz | Datum poslední aktualizace: 9.8.2022 | Zobrazení pro mobily