V krátkém představení produktů si určitě vyberete!

Ze zkušenosti víme a mnohdy se setkáváme s tím, že potencionální zákazník přesně neví, jaký systém nebo software má zvolit pro své potřeby. Vždy je důležité si v první řadě uvědomit, CO a v JAKÉM ROZSAHU potřebuji zpracovávat a řídit (např. Účetnictví, Majetek, Sklady, Obchod, Výroba nebo CRM). V krátkém popisu si rozebereme, k čemu jaký systém slouží a jeho charakteristiku.

Živnostník & malá firma

Pro živnostníky a malé společnosti jsou vhodné účetní softwary v menším provedení. Ideálním účetním systémem je Ekonomický účetní software RIS/RIS.NET, který je snadno ovladatelný a obsahuje jednu licenci základních modulů. Implementace v tomto případě zabere většinou 1-2 dny a uživatel se může plně soustředit na svou činnost.

Středně velká společnost

Středně velké společnosti již potřebují sofistikovanější informační systém, který se přizpůsobí jejich potřebám a činnostem. Velkou výhodou je to, že společnost má všechny podnikové agendy v jednom systému a nemusí se přepínat mezi několika softwary. Ideálním podnikovým ekonomickým systémem je RIS/RIS.NET, který disponuje rozsáhlou funkcionalitou a zaměřuje se na specializované oborové řešení, jako např. systém pro obchodní, IT, výrobní, účetní a další společnosti, v neposlední řadě pro organizace veřejné správy. Počet licencí se pohybuje v jednotkách či desítkách a celková implementace trvá 2-3 měsíce.

Velká společnost

Velká společnost s jakýmkoliv zaměřením potřebuje robustní systém třídy ERP, který zvládne zpracovávat velké množství dat. Velkou prioritou je bezpečnost řešení a mnohdy napojení na další interní systémy. Je zapotřebí si uvědomit, že do systému budou vstupovat desítky či stovky uživatelů a implementace trvá několik měsíců. Ideálním podnikovým informačním systémem je RIS/RIS.NET a manažerský informační systém TOP-RIS.

    Napište nám