ARSIQA System s.r.o. - strategický partner pro ERP

Společnost ARSIQA system s.r.o. je producentem a dodavatelem informačního systému AROP – Systém plánování a řízení výroby je softwarový nástroj sloužící pro přímou podporu řízení výrobního procesu. Základní koncepce systému (MSO – Modelování, Simulace, Optimalizace) je revoluční metodou umožňující na základě vložených údajů modelovat, předvídat a optimalizovat budoucí výrobní procesy.

 

www.arsiqa.cz

SAUL AUDIT s.r.o. - partnerská auditorská společnost

V případě, že využíváte ekonomický informační systém RIS doporučujeme Vám pro audit auditorskou společnost SAUL AUDIT neboť má jak s RIS tak i s auditem mnohaleté zkušenosti a na svém kontě celou řadu spokojených klientů.

Pro analytické vyhodnocování využívá zejména manažerskou nadstavbu TOP-RIS.

 

www.saul-audit.cz

 

Komora certifikovaných účetních

Členům KCÚ je poskytována sleva 30% na pořízení ekonomického informačního systému RIS.

 

www.komora-ucetnich.cz

Microsoft Partner Network

Silver Independent Software Vendor, Silver Data Platform, Silver Business Intelligence.

 

www.microsoft.cz

ORACLE ČR

Oracle Gold Partner.

 

www.oracle.cz

SAP Adaptive Server Enterprise

Business Partner Sybase.

 

www.sap.com

Onlio a.s.

Společnost Onlio zajišťuje dodávky dokument management systému eDoCat v češtině na technologii Alfresco nebo Microsoft SharePoint. Je předním Atlassian Expert Partnerem pro ČR a SR. Již od roku 2005 dodává služby pro komplexní produktovou řadu Atlassian. Realizuje tvorbu dynamických a internetových aplikací, publikačních systémů, webdesignu a korporátní grafiky.

 

www.onlio.com

CODEWARE s.r.o.

Společnost CODEWARE se orientuje na identifikační systémy a na vše co souvisí se sběrem dat, čárovým kódem i RFID technologií, potiskem etiket a prodejem veškerého příslušenství. Nabízíme řešení pro docházkové, přístupové a pokladní systémy, potisk etiket či pomoc se servisem. Máme také bohaté zkušenosti se systémy pro řízení výroby a kontrolu vstupu.

 

www.codeware.cz

COMPEKON s.r.o.

BLUEJET web CRM od společnosti Compekon s.r.o. je online systém pro obchod, obchodní manažery, obchodní zástupce, asistentky, operátorky, marketing i servis, který nemusíte kupovat – stačí si ho jednoduše pronajmout.

 

www.bluejet.cz

Oborová řešení

Řízení skladů
Mzdy a personalistika
Zdravotní pojišťovací systém
E-shop